Home Sport VIDEO: Vikingur – Rijeka 1:5

1701
1

Rijeka je praktično sve riješila već u prvoj utakmici drugog pretkola Eurolige pobjedom rezultatom 1:5 nad borbenim ali ipak ‘bijelima’ nedoraslim Vikingurom. Poveli su ‘bijeli’ u 14. minuti golom glavom Leškovića ali su uporni domaćini izjednačili također udarcem glavom u 34. minuti preko Hanssona. Stvari na svoje mjesto postavlja Kvržić u 45. minuti za rezultat 1:2 kojim se otišlo na poluvrijeme. Odmah nakon početka drugog dijela, Rijeka povisuje rezultat. Strijelac gola u 53. minuti za 1:3 bio je napadač ‘bijelih’ Jahović. Visoku pobjedu ‘bijelih’ i plasman u drugi krug već i prije uzvrata na Kantridi osiguravaju ‘Kvržić 76. minuta i Kramarić u 82. iz kaznenog udarca.