Home Sport JVL: Primorje EB – Jadran HN 7:15

JVL: Primorje EB – Jadran HN 7:15

268
0

U dvoboju Primorja EB i Jadrana iz Herceg Novog na Kantridi pobjedu je odnijela gostujuća momčad koja je postigla dvostruko više pogodaka od domaćih. Primorjaši su se ravnopravno nosili s gostima tek prvu četvrtinu koja je završila neriješeno 2:2. Već u sljedećih osam minuta momčad trenera Ivice Tucka odvojila se na 3 gola prednosti, a s istom razlikom Jadran HN dobija i treću četvrtinu nakon koje je semafor pokazivao 6:12. Posljednju četvrtinu gosti dobijaju rezultatom 1:3 za konačni rezultat 7:15. Nerješiva enigma za domaću obranu bio je prošlogodišnji najbolji strijelac Jadranske vaterpolo lige Ivović koji je postigao 5 pogodaka, a kod Primorja je najefikasniji bio kapetan Samir Barać s postignuta gola. (dš)