Home Sport FOTO: Rijeka čudesno preokrenula rezultat na San Siru pa pala u sudačkoj...

1189
0

U nevjerojatnom raspletu utakmice Rijeka je izgubila na San Siru 3:2 od Milana u 2. kolu Europske lige.

Milan je vodio 2:0 do 84. minute, a onda je Rijeka čudesnim preokretom uspjela izjednačiti. Ipak, veliki Milan se izvukao golom Cutronea u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Ostaje sumnja je li Cutrone bio u zaleđu. Riječane nakon utakmice vjerojatno očekuju teške sankcije UEFA-e zbog bacanja baklji po tribini s domaćim navijačima.

Milan: Donnarumma, Silva (od 82′ Suso), Calhanoglu (od 46′ Bonaventura), Borini, Romagnoli, Bonucci, Abate, Musacchio, Cutrone, Locatelli, Kessie (od 71′ Mauri)
Rijeka: Sluga, Vešović, Župarić, Elez, Zuta, Pavičić (od 71′ Maleš), Bradarić, Kvržić (od 58′ Acosty), Mišić, Heber, Puljić (od 80′ Črnic)

1:0 Silva (14′)
2:0 Musacchio (53′)
2:1 Acosty (84′)
2:2 Elez (90′-11m)
3:2 Cutrone (90′)