Home Sport VIDEO: Rijeka izgubila od njemačkog četvrtoligaša

311
1

Rijeka je dan nakon poraza od Aarhusa 2:1 u Portugalu odigrala još jednu pripremnu utakmicu i izgubila od njemačkog četvrtoligaša Waldhof Mannheima. Matjaž Kek je očekivano izveo kombinirani sastav koji se nije proslavio, rezultat čega je poraz s 2:0 (Korte 43. i 51. minuta).

Najzanimljiviji detalj utakmice je u činjenici da je Valerij Božinov odigrao prve minute za Rijeku. Bio je među boljima u Rijeci ali u ovakvoj konkureniji to i nije bilo neko dostignuće.

Za Rijeku su prvo poluvrijeme odigrali: Nwonkolor, Raspopović, Župarić, Escoval, Davidson, Capan, Gomelt, Acosty, Božinov, Črnic i Jelić, a u drugom dijelu Pandur, Zuta, Heber, Dangubić, Pavičić, Liber, Mitrović, Mavrias, Ristovski, Kvržić i Svetić.