Home Sport Rijeka – Rudeš 4:1

Rijeka – Rudeš 4:1

1245
0

I nakon drugog kola nove prvenstvene sezone, Riječani drže maksimalni učinak. Na Rujevici je nastradao novi prvoligaš Rudeš.

Rijeka je povela u 25.minuti. Gavranović je primio jednu loptu u kontri i umjesto da odigra za Gorgona, sačekao je Kvržića koji je poentirao iz drugog plana.

U 45.minutu nakon slobodnog udarca Župarić puca glavom. Lopta se od Punčeca opet odbija do braniča Rijeke čiji udarac vratarnije uspio zaustaviti.

Rudeš smanjuje u 64.minutu. Brza kontra gostiju, Lulić pronalazi Aralicu čiji je udarac od Punčeca završio u mreži Sluge.

Stvari na svoje mjesto vraća autogol Mesarića u 78.minuti. Gorgon je pobjegao obrani Rudeša i izbio sam pred gol. Uslijedio je ubačaj kojega je igrač Rudeša pospremio u vlastitu mrežu.

U 89.minutu Heber bježi obrani Rudeša, njegov udarac se odbio od vratnice, a Gavranović loptu posprema u mrežu za konačnih 4:1!