Home Sport Trener Splićana odbio doći na tiskovnu konferenciju nakon utakmice

Trener Splićana odbio doći na tiskovnu konferenciju nakon utakmice

1029
0

Tek po završetku službene pressice pojavio se gostujući trener Mišo Krstičević (nije htio prisustvovati prije) i okupljenim novinarima uz pomoć svog glasnogovornika Ante Bilića izveo dalmatinski cirkus, sjeo, rekao ‘hvala lijepa’ i otišao uz negodovanje prisutnih.

Trener Rijeka Elvis Scoria iza utakmice je izjavio: Nismo riješili utakmicu u prvom poluvremenu kada je moglo biti 3:0 ili 3:1 za nas. Splićani su bili na koljenima i u panici. U nastavku je igra bila izjednačena. Bila je to igra živaca. Malo smo pali, a nakon penala bilo je i panike. Na kraju smo zasluženo pobijedili. Poslušao sam kritike i promijenio sustav. Do sada sam bio preoptimističan i igrali smo preotvoreno. Ovako smo bili kompaktniji i lakše smo igrali. Kada sam zadnji put pobjedio Hajduka na Kantridi, bilo je 2:0, tada smo iskoristili možda 20-tak% prigoda i odigrali lošije nego večeras. Ali ova ekipa mora sazrijeti. Ako smo svjesni činjenice da smo tek na početku i da moramo još puno raditi da bi napredovali, već smo puno napravili.(ls/nk-rijeka.hr)