Home Sport VIDEO/FOTO: Hat-trick Hebera i pet komada u mreži Vinkovčana!

VIDEO/FOTO: Hat-trick Hebera i pet komada u mreži Vinkovčana!

1513
0

U susretu dva neravnopravna protivnika, goropadna Rijeka je rutinski svladala momčad Cibalije rezultatom 5:1.Kolika je razlika u kvaliteti bila na terenu najbolje svjedoči podatak da je najbolji igrač u redovima gostiju i pored 5 komada u svojo mreži bio vratar!

Nakon pola sata inicijative ‘bijelih’, obrana gostiju popustila je prvi put u 33. minuti kada se Heber najbolje snašao u šesnaestercu nakon jedne gužve poslije slobodnog udarca – 1:0. Samo tri minute kasnije, Zuta je srušen na rubu šesnaesterca, sudac opravdano pokazuje na kazneni udarac kojeg autoritativn0 izvodi Čolak za 2:0.

Po istoj recepturi nastavilo se i u drugom dijelu. U 59. minuti po desnoj strani se probio Grahovac, ubacio u sredinu gdje je nepogrešivi Heber koji pogađa za 3:0!

Pet minuta kasnije isti igrač pogađa za hat-trick i učvšćenje vodstva na ljestvici strijelaca i 4:0 za Rijeku!

U 79. minuti je već 5:0, strijelac je Puljić koji je odbijenu loptu nakon ubačaja iz kornera s 20 metara posrpemio u mrežu Vinkovčana. Počasni gol za goste i konačan rezultat susreta postavio je Galić koji je glavom svladao Slugu.

Završena je utakmica pobjedom Rijeke protiv Cibalije rezultatom 5:1

82′ Počasni gol za goste! Galić je glavom svladao Slugu za 5:1!

79′ Gooooooooooooool!!! Nakon izvedenog kornera, gostujuća obrana izbija loptu do Jakova Puljića koji je opalio po lopti i pogodio za 5:0!

77′ Udarac Acostya brani najbolji igrač gostiju – Brkić

72′ Umjesto Hebera ulazi Črnic

68′ Gooooooooooooooool!!! Hat trick nezaustavljivog Hebera koji je je zabio nakon što je Brkić obranio udarac Acostyja – 4:0

67′ Umjesto Kvržića ulazi Acosty.

59′ Goooooooooooooooool!!! Grahovac se probio po desnoj strani, ubacio pred gol gdje je nepogrešivi Heber za 3:0!

47′ Sjajan pokušaj Pavičića sa 18 metara vrškom prstiju zaustavlja Brkić.

46′ Počelo je 2. poluvrijeme.

45+1′ Završilo je 1. poluvrijeme. Rijeka vodi 2:0!

38′ Umjesto Čolaka u igru ulazi Capan.

36′ Goooooooooooooooool!!! Čolak je siguran s bijele očke za 2:0

36′ Kazneni udarac za ‘bijele’ nakon što je na rubu šesnaesterca srušen Zuta!

33′ Goooooooooooooooooool!!! Rijeka je okrunila svoju icijativu golom Hebera koji se najbolje snašao u gužvi nakon slobodnog udarca – 1:0!

30′ Cibalia u zadnjih deset minuta uspješno onemogućava pokušaje Riječana da zaprijete njihovom golu.

20′ Zuta dobro centrira, Puljić pokušava glavom ali Brkić je siguran

18′ Još jednom prijeti Čolak. Njegov udarac glavom s 11 metara završava ravno u rukama golmana Cibalije.

17′ Leovac ubacuje za Čolaka koji s pet metara ne uspijeva zahvatiti loptu!

13′ Čolak pada u duelu sa Ikićem, sudac pokazuje samo na korner

12′ Prodor Hebera koji šalje povratnu loptu, na nju nespretno natrčava nranić gostiju Ikić i zamalo ju šalje u vlasitit gol.

11′ Opasan pokušaj Čolaka sa 18 metara iskosa odlazi malo pokraj gola

4′ Puljić se izborio za udarac s 20 metara ali golman gostiju brani.

2′ Prijeti Cibalia nakon ubačaja sa strane Kordić glavom puca preko gola.

1′ Približno 4 tisuće gledatelja prati susret.

0′ Počela je utakmica Rijeka – Cibalia.

Na zamjenskom stadionu Rujevica u 17 sati počinje prvenstvena utakmica Rijeke i Cibalije. Objavljeni su i početni sastavi:

RIJEKA: Sluga, Žuta, Župarić, Punčec, Leovac, Grahovac, Pavičić, Heber, Puljić, Kvržić, Čolak.

CIBALIA: Brkić, Rubić, Soldo, Ikić, Karamarko, Plum, Muženjak, Galić, Mrdeša, Kordić, Barišić.