Home Sport VIDEO/FOTO: Vešovićeva bomba presudila triler na Rujevici!

VIDEO/FOTO: Vešovićeva bomba presudila triler na Rujevici!

1433
0

Bomba Vešovića u 87. minuti presudila dramatičnu utakmicu na Rujevici u kojoj su ‘bijeli’ uz velike muke svladali Slaven rezultatom 3:2.

Slaven je uspio povesti iz prve prilike u 13.minuti. Christensen je gurnuo loptu za Tadića koji je ušao u kazneni prostor, prevario Eleza i poslao loptu pored Prskala – 0:1.

Rijeka do poravnanja dolazi u 34. minuti. Zuta se jednim potezom riješio pratnje na lijevom boku, preciznim ubačajam naciljao Andrijaševića koji je poentirao glavom – 1:1.

Do vodstva Rijeka dolazi u 51. minuti. Mišić je oštro ubacio, Jovičić nespretno reagirao i poslao loptu preko vratara Blaževića u vlastitu mrežu – 2:1.

Neugodni gosti su tokom cijele utakmice odlično stajali na terenu i uspjeli još jednom šokirati Rujevicu u 72. minuti. Nakon kornera Ivanovski je prenio loptu, a Heber sam kao duh iz neposredne blizine poentirao – 2:2.

Uslijedila je dramatična završnica u kojoj Riječani nisu uspijevali stvoriti ozbiljniji pritisak sve do Vešovićeve majstorije tri minute prije isteka regularnog dijela utakmice za konačni rezultat.

U posljednjim trenucima utakmice, Slaven radi pritisak i zamalo uspijeva doći do boda u 90. minuti kada Tadićev pokušaj glavom zaustavlja prečka. Teška pobjeda ‘bijelih’ nakon koje su Riječani zadržali +4 pred drugoplasiranim Dinamom.(dš)