Home Sport Andrijašević riješio Splićane, Riječani zadržali +6

Andrijašević riješio Splićane, Riječani zadržali +6

1634
0

andrijasevicvideo1-1U zadnjoj utakmici 19. kola Prve HNL nogometaši Rijeke su na gostovanju kod pretposljednjeg Splita slavili s 2-0 (0-0), a oba pogotka za vodeću momčad prvenstva postigao je Franko Andrijašević.

Ključni trenutak susreta dogodio se u 57. minuti kad je isključen vratar Tomislav Duka koji je rukama zaustavio udarac Vešovića izvan kaznenog prostora i opravdano zaradio crveni karton.

Rijeka je brojčanu prednost iskoristila u 77. minuti, kad je Andrijašević na centaršut Ajayija u pravom trenutku utrčao u kazneni prostor i glavom prebacio istrčalog vratara Kukića koji je ušao kako bi zamijenio isključenog Duku.

U 86. minuti Jurendić je srušio Ajayija na rubu kaznenog prostora, za što je zaradio crveni karton, a Bruno Marić je pokazao i na bijelu točku. Andrijašević je bio precizan i postavio konačnih 2-0.

Previous articleFOTO: Antonela Doko održala prvi samostalni koncert na Ledenoj čaroliji
Next articleRijeka prvi put u povijesti osvojila jesenski naslov prvaka!