Home Sport FOTO: ‘Bijelima’ 60. Kvarnerska rivijera

824
1

Nogometaši Rijeke pobjednici su 60. Kvarnerske rivijere uvjerljivom pobjedom protiv Vicenze u utakmici u kojoj je prvo poluvrijeme pripalo Talijanima ali su u nastavku Riječani s tri gola došli do vrijednog trofeja. Povela je Vicenza u 13. minuti preko Alessia, a u 19. izjednačio Mršić. Do vodstva ‘bijeli’ dolaze u 46. minuti preko Klapana koji je u 55. minuti povisio na 3:1. Konačan rezultat od 4:1 postavio je u 68.minuti Datković.

U utakmici za 3.mjesto Puskas Academy je bila bolja od Hajduka nakon izvođenja jedanaesteraca 8:6-11m (4:4).