Home Najnovije Brkljača debitirao za Dinamo, modri uvjerljivi protiv Arsenala iz Tivta

Brkljača debitirao za Dinamo, modri uvjerljivi protiv Arsenala iz Tivta

160
0

Nogometaši Dinama svladali su Arsenal iz Tivta s 5:1 u pripremnoj utakmici za novu sezonu SuperSport HNL-a. Golove za sastav koji vodi Ante Čačić postigli su Oršić, Ivanušec (jedanaesterac), Ljubičić, Špikić i Jurić, dok je jedini gol za goste zabio Montenegro, izjednačivši u 35. na 1:1.

Bila je ovo posljednja Dinamova utakmice pred SuperSport superkup protiv Hajduka, a hrvatski prvak u njoj je odigrao puno bolje drugo poluvrijeme od prvog. Dinamo je poveo golom Mislava Oršića iz 34. minute, no već minutu kasnije Montenegro je iskoristio pogrešku Bočkaja i izjednačio rezultat kojim se i otišlo na odmor.

U drugom dijelu to je izgledalo puno bolje za Dinamo koji je do završetka utakmice upisao uvjerljivu pobjedu. Svidio se u njoj i Rukavina koji se nije upisao među strijelce, ali je izborio jedanaesterac za drugi Dinamov gol na utakmici.

Također, za Dinamo je prve minute odigrao Marko Brkljača, donedavni igrač Hajduka koji se preselio u redove maskimirskog kluba.

Previous articleČolak prelazi u Glasgow Rangers, od transfera će profitirati i Rijeka!
Next articleNogometni skandal: 187 golova na 2 utakmice, sudac ‘nanjušio’ kaos pa odbio suditi 2. poluvrijeme!