Home Najnovije Čačić: Vjerojatno je bilo zaleđe kod Drmićevog gola, ne sumnjam u to!

Čačić: Vjerojatno je bilo zaleđe kod Drmićevog gola, ne sumnjam u to!

116
0

Dinamo je u trećoj utakmici grupne faze Lige prvaka izgubio na gostovanju kod Salzburga 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Okafor iz penala u 71. minuti. Dinamu je ovo drugi poraz u tri utakmice u Ligi prvaka. Nakon pobjede protiv Chelseaja momčad Ante Čačića izgubila je najprije od Milana pa onda i od Salzburga.

“Vjerojatno je bilo zaleđe kod gola Drmića, ne sumnjam u tu procjenu. Ovo je naše prvo poluvrijeme sa Salzburgom. Nismo bili pravovremeni u okretanju strane. U prvom dijelu smo imali dobrih trenutaka, dok su oni u drugom dijelu bili goropadniji. Nakon gola smo išli “va banque”. Ovo je Liga prvaka, odlučuju nijanse. Za tjedan dana ćemo biti pametniji, a, nadam se, i učinkovitiji, imamo još dva domaćinstva, jedno gostovanje, moramo gledati prema naprijed”, rekao je trener Dinama Ante Čačić za HRT.

Previous articleMia Negovetić slavi 20. rođendan, evo kako se mijenjala kroz godine!
Next articlePočela je sumnjati da je muž vara jer svaki dan ovo radi: Problijedjela je kada je vidjela njegov telefon