Home Najnovije Čačić: Vjerojatno je bilo zaleđe kod Drmićevog gola, ne sumnjam u to!

Čačić: Vjerojatno je bilo zaleđe kod Drmićevog gola, ne sumnjam u to!

238
0

Dinamo je u trećoj utakmici grupne faze Lige prvaka izgubio na gostovanju kod Salzburga 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Okafor iz penala u 71. minuti. Dinamu je ovo drugi poraz u tri utakmice u Ligi prvaka. Nakon pobjede protiv Chelseaja momčad Ante Čačića izgubila je najprije od Milana pa onda i od Salzburga.

“Vjerojatno je bilo zaleđe kod gola Drmića, ne sumnjam u tu procjenu. Ovo je naše prvo poluvrijeme sa Salzburgom. Nismo bili pravovremeni u okretanju strane. U prvom dijelu smo imali dobrih trenutaka, dok su oni u drugom dijelu bili goropadniji. Nakon gola smo išli “va banque”. Ovo je Liga prvaka, odlučuju nijanse. Za tjedan dana ćemo biti pametniji, a, nadam se, i učinkovitiji, imamo još dva domaćinstva, jedno gostovanje, moramo gledati prema naprijed”, rekao je trener Dinama Ante Čačić za HRT.