Home Sport JVL: Mornar BS – Primorje EB 11:12

JVL: Mornar BS – Primorje EB 11:12

755
0

U odličnoj utakmici na Poljudu Primorje je uspjelo osvojiti svoje prve bodove. Momčadi su se tijekom cijelog susreta smjenjivale u vodstvu, a najveću prednost imali su domaćini sredinom druge četvrtine kada su poveli 7:5. Konačni rezultat postavio je kapetan Riječana Barač 3 minute prije kraja s igračem više. Splićani su do kraja imali još jednu priliku za izjednačenje s igračem više ali je nisu iskoristili. Najefikasniji igrači na utakmici bili su Barač iz Primorja te Ban iz Mornara s po tri pogotka.

Mornar BS: Kačić, Burić, Kragić Marinić 2, Čorušić, Kalebić 1, Oreb, Jerković 1, Vojković, Mataić 1, Čalić, Marelja, Kovačić 1, Ban 3, Bratić 2. Trener: Posinković.

Primorje EB: D. Car, Glavan 2, B. Car, Krapić, Sušanj, Franković 1, Tiškivski 2, Brala 1, Vrlić 1, Barač 3, Beltrame, Bukovac 1, Jurišić, Krizman 1. Trener: Roje.

Igrač više: Mornar BS 6/14, Primorje EB 7/15

Peterci: Mornar BS 1/1, Primorje EB 0