Koncertni vodič

Koncertni vodič Vinka Peršića
= novinar: “NOVI LIST”, urednik tv “KANAL RI” (“EXTRA”, “SVAKI TJEDAN KONCERT JEDAN”), novinar internet RADIO 051, RIJEKADANAS, pomocnik glavnog urednika portala za elektronsku glazbu “BRIJA”.
= WEB: www.vinkopersic.com, Facebook, Twitter.
= E-MAIL: press@vinkopersic.com
= <strong>MOBILE PHONES: CROATIA: (+385) T-MOBILE 098/215-155, VIP: 091/1215-155, TELE 2: 095/215-1550, TOMATO: 092/2535-315, BONBON: 097/7215-155.
= Last updated: 3.10.2018.

= Domaci koncertni vodic za listopad:

JAM SESSION
Rijeka (Tunel) 1.10.2018.
LUCE
Zagreb (Rockmark) 2.10.2018.
INDEXI I PRIJATELJI
Zagreb (Lisinski) 3.10.2018.
SARA RENAR
Rijeka (Tunel) 4.10.2018.
ALAN HRŽICA
Zagreb (Tvornica) 4.10.2018.
ZADRUGA
Zagreb (Vintage) 4.10.2018.
HLADNO PIVO
Ljubljana (Cvetličarna) 4.10.2018.
RADIO ROŽA
Rijeka (River pub) 5.10.2018.
ŠUMSKI
Zagreb (Moćvara) 5.10.2018.
LET 3, DOGMA
Poreč (Festival) 5.10.2018.
SARA RENAR
Pula (Kotač) 5.10.2018.
TBF
Zagreb (Boogaloo) 5.10.2018.
DALMATINSKI SPEKTAKL
Ljubljana (Stožice) 5.10.2018.
MANDRILI
Rijeka (Beertija/Klub.) 6.10.2018.
EKV TRIBUTE
Rijeka (River pub) 6.10.2018.
QUEEN REAL TRIBUTE
Zagreb (Vintage) 6.10.2018.
THE DOORS EXPERIENCE
Zagreb (Hard Place) 6.10.2018.
TBF
Poreč (Festival) 6.10.2018.
NERED & STOKA
Zagreb (Dom sportova) 6.10.2018.
PLAVI ORKESTAR
Varaždin (Arena) 6.10.2018.
HLADNO PIVO, LETU ŠTUKE
Poreč (Festival) 7.10.2018.
VEČER SA COHENOM
Zagreb (Sax) 11.10.2018.
ZDENKA KOVAČIĆEK
Rijeka (River pub) 12.10.2018.
VOODOO RAMBLE
Pula (Rock caffe) 12.10.2018.
IRON MAIDEN TRIBUTE
Zagreb (Vintage) 12.10.2018.
VOJKO V.
Zagreb (Dom sportova) 12.10.2018.
JOLE I PRIJATELJI
Zagreb (Cibona) 12.10.2018.
DJ DAVOR LUKAS
Rijeka (River pub) 13.10.2018.
LJETNO KINO
Zagreb (Vintage) 13.10.2018.
ČUVARI SVIRALA
Pula (Rock caffe) 13.10.2018.
NATALI DIZDAR
Zagreb (Sax) 13.10.2018.
N.UKRADEN/V.KALEMBER
Kopar (Bonifika) 13.10.2018.
CUBISMO
Brežice (Mladinski centar) 13.10.2018.
ZVJEZDAN RUŽIĆ SEXTET
Rijeka (Zajc) 14.10.2018.
BORIS ŠTOK
Zagreb (Rockmark) 16.10.2018.
STIDNICE
Zagreb (Močvara) 18.10.2018.
TAMARA OBROVAC
Zagreb (Vintage) 18.10.2018.
REPETITOR
Zagreb (Klub Attack) 18.10.2018.
WHITE ON WHITE
Rijeka (Botel Marina) 19.10.2018.
OPĆA OPASNOST
Zagreb (Boogaloo) 19.10.2018.
ZORICA KONDŽA/CAMBI
Zadar (Arsenal) 19.10.2018.
REPETITOR
Zagreb (KSET) 19.10.2018.
LUCE
Zagreb (Tvornica) 19.10.2018.
NIPPLEPEOPLE
Rijeka (Pogon kulture) 20.10.2018.
DJ NENO BELAN
Rijeka (River pub) 20.10.2018.
ZDRAVKO ČOLIĆ
Zagreb (Arena) 20.10.2018.
HLADNO PIVO
Kopar (Snack bar) 20.10.2018.
LINKIN PARK TRIBUTE
Zagreb (Boogaloo) 20.10.1018.
HARIS DŽINOVIĆ
Poreč (Byblos) 20.10.2018.
MIA DIMŠIĆ
Split (ŠC Gripe) 20.10.2018.
BRKOVI 
Zagreb (Dom sportova) 20.10.2018.
DINO MERLIN
Slavonski brod 23.10.2018.
NINA BADRIĆ
Zagreb (Lisinski) 24.10.2018.
LUCE
Rijeka (Botel Marina) 25.10.2018.
TECHNO VIKINGS
Rijeka (River pub) 26.10.2018.
PARNI VALJAK
Zadar (Arsenal) 26.10.2018.
ATHEIST RAP
Zagreb (Vintage) 26.10.2018.
BORIS ŠTOK
Zagreb (Tvornica) 26.10.2018.
ŽELJKO JOKSIMOVIĆ
Osijek (Gradski vrt) 26.10.2018.
SONGKILLERS
Rijeka (River pub) 27.10.2018.
KRANKŠVESTER
Zagreb (Dom sportova) 27.10.2018.
ŽELJKO BEBEK
Zadar (Dv. Krešimir Ćosić) 27.10.2018.
CRVENA JABUKA
Ljubljana (Cankarjev dom) 30.10.2018.

= Strani koncertni vodic za listopad:

EUROPE
Bologna (Estragon) 2.10.2018.
SUEDE
Milano (Fabrique) 4.10.2018.
MARIO BIONDI
Zagreb (Tvornica) 6.10.2018.
BOB SINCLAIR
Trst (Piazza Unita) 6.10.2018.
MARIO BIONDI
Ljubljana (Cvetličarna) 7.10.2018.
LAURA PAUSINI
Padova (Kioene Arena) 9.10.2018.
U2
Milano (Mediolanum) 11./12./15./16.10.2018.
DAVID GARRETT
Ljubljana (Stožice) 12.10.2018.
DAVID GARRETT
Zagreb (Arena) 13.10.2018.
GOD IS AN ASTRONAUT
Rijeka (Pogon kulture) 13.10.2018.
JETHRO TULL
Zagreb (Dom sportova) 13.10.2018.
SMASHING PUPKINS
Bologna (Unipol Arena 18.10.2018.
THE SONICS
Ljubljana (Kino Šiška) 20.10.2018.
PRIMAL FEAR
Ljubljana (Kino Šiška) 21.10.2018.
CALIGULA’S HORSE
Zagreb (KSET) 22.10.2018.
LIFE OF AGONY
Zagreb (Tvornica) 24.10.2018.
SPANDAU BALLET
Padova (Geox) 25.10.2018.
PAUL VAN DYK
Zagreb (Boogaloo) 26.10.2018.
BEN HARPER
Padova (Geox) 26.10.2018.
FRANK TURNER
Beč (Gasometer) 26.10.2018.
JASON DERULO
Zagreb (Arena) 27.10.2018.
JOHN BUTLER TRIO
Padova (Geox) 27.10.2018.
FRANK TURNER
Graz (Helmut List Halle) 27.10.2018.
FRANK TURNER
Budimpešta (Akvarijum) 31.10.2018.

Midas