Home Najnovije Lokomotiva nokautirala Hajduk na Poljudu, crveni Mikanovića, Livaja promašio penal!

168
0
419567160 733966862186501 8729639036933151309 n

Nogometaši Lokomotive šokirali su Hajduka na Poljudu i uzeli sva tri boda.

Domaći su od 24. minute igrali s igračem manje nakon što je dva iznimno glupa i opravdana žuta kartona dobio Dino Mikanović.

Lokomotiva je povela u 26. minuti. Nakon ubačaja iz kornera na drugu stativu, Duje Čop je vratio loptu u peterac, a Robert Mudražija je glavom ugurao u gol za 0:1. Burno je Mudražija pred sjeverom proslavio gol pa je Livaja dvaput naletio na njega, ali nije dobio žuti karton.

U 55. minuti Livaja promašuje penal!  Livaja je probao “panenku” u kut ?! Golman Lokomotive je pročitao stranu i onda nevjerojatnom reakcijom, u padu, skrenuo loptu u stativu.

60. minuti Bartolec je odigrao u korak Mudražiji, koji si fantastičnim prvim dodirom otvara čistu šansu i onda lijepo zabija kraj Lučića za 0:2.

Hajduk nakon ovog poraza za prvoplasiranom Rijekom zaostaje čak 4 boda. Ispred trećeplasiranog Dinama ima također 4 boda prednosti ali i dvije utakmice manje.

U 96. minuti Livaja je smanjio rezultat na konačnih 1:2.