Home Najnovije Lovro Majer je zabio golčinu karijere, a onda se javio VAR!

Lovro Majer je zabio golčinu karijere, a onda se javio VAR!

485
0

Lovro Majer je 10. minuti gostovanja Rennesa kod Fenerbahčea (3:3) u petom kolu Europa lige postigao najljepši gol karijere. Na 20 metara od gola primio je povratnu loptu te je silovito opalio ljevicom. Projektil je u trenutku završio u desnim rašljama golmana Fenera, a Majer je oduševljeno slavio golčinu života okružen suigračima.

Međutim, srpskom sucu Novaku Simoviću tada su se javili iz VAR sobe. Nakon pregleda akcije vidio je da je na njenom početku jedan igrač Rennesa bio u ofsajdu i tako je Majeru poništen krasan gol. To nije utjecalo na plasman suparnika na ovom meču jer su oni već osigurali prolazak u nokaut fazu iz skupine u kojoj su još AEK Larnaca i Dinamo Kijev.

Ipak, vrijedi istaknuti da je Rennes usprkos poništenoj Majerovoj golčini već do pola sata vodio 3:0, ali je onda do kraja prosuo naizgled nedostižnu prednost. Hrvatski reprezentativac igrao je do 70. minute. Inače, Majer je u zadnjih šest prvenstvenih utakmica ulazio kao rezerva.

Previous articleHDZ-ovi vijećnici za pokretanje upravnog spora protiv HDZ-ove ministrice kulture, SDP-ovci protiv!
Next articleNogometaš talijanskog prvoligaša izboden u napadu nožem kod Milana. U kritičnom je stanju!