Nestvaran start imao je Liverpool protiv Tottenhama u susretu 30. kola engleske Premier lige. Nakon samo 15 minuta igre Redsi su vodili 3:0. Prvo je Jones u trećoj minuti pogodio za 1:0 na asistenciju Arnolda. Nakon toga, dvije minute kasnije, Diaz pogađa za 2:0, asistent je bio Gakpo. U 15. minuti Salah je pogodio iz penala za 3:0.
Neki od navijača Tottenhama su tada razočarani napustili Anfield. I šteta da su tako učinili jer su propustili majstoriju Ivana Perišića koja je slijedila u 40. minuti susreta. Nakon što je Tottenham sa svoje polovice u par poteza sjajno izgradio napad i otvorio obranu Liverpoola, lopta je došla na lijevo krilo do hrvatskog nogometaša.
► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK KANEA
Perišić se odmah sjurio prema golu, a na tom putu je driblingom srušio Virgila Van Dijka na leđa te se oslobodio za ubacivanje. Poslao je loptu pred gol, a tamo je bio Harry Kane koji je zabio za 3:1 te tako postigao svoj 208. gol u povijesti Premier lige. Više je postigao samo Alan Shearer, njih čak 260.