Home Sport Pogledajte majstoriju Modrića za drugi gol Reala u polufinalu SKP-a

Pogledajte majstoriju Modrića za drugi gol Reala u polufinalu SKP-a

424
0

Real Madrid finale Svjetskog klupskog prvenstva u marokanskom Tangeru traži protiv prvaka Egipta Al-Ahlyja. Real je poveo golom Viniciusa u 42. minuti, a drugi gol za Španjolce zabio je Valverde u 46. minuti. No za gol je najzaslužniji Luka Modrić. Hrvatski kapetan je fantastičnom loptom razbio obranu afričke momčadi te izbacio Rodryga. Brazilčev udarac brani golman Al-Ahlyja, ali tu je Valverde koji ima lagan zadatak pospremiti loptu u mrežu. Na 2:1 je smanjio Maaloul iz penala u 65. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO MODRIĆEVE MAJSTORIJE

U finale se već plasirao saudijski Al-Hilal, koji je u polufinalu pobijedio južnoameričkog prvaka Flamengo iz Brazila 3:2. Saudijci su iznenadili favorizirani Flamengo i prošli kao prvi saudijski klub u povijesti u finale.