Home Sport Rijeka golom Obregona do tri boda na Šubićevcu! (VIDEO)

Rijeka golom Obregona do tri boda na Šubićevcu! (VIDEO)

349
0

Šibenik je u prvom kolu SuperSport HNL-a na Šubićevcu ugostio Rijeku. Gosti su bili bolji i uzeli sva tri boda rezultatom 0:1.

Iako su Riječani i u prvih 45 minuta imali inicijativu i veći posjed lopte, nisu uspijevali ozbiljnije zaprijetiti domaćinu.

Do gola je došlo tek nakon zamjena, prvo je Tadić napad pojačao Obregonom koji je ušao umjesto Vrančića, a onda je u 71. minuti u igru umjesto Bušnje ušao Halilović, najzvučnije novo ime Rijeke pristiglo u ljetnom prijelaznom roku.

Svega tri minute kasnije, Rijeka je povela. Jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa proslijedio je loptu na desnu stranu do Ampema. On je krasno asistirao za Obregona na drugoj stativi. Snažni napadač glavom je zabio za vodstvo i konačni rezultat!

Previous articlePogledajte kako je Shaqille O’Neal razvukao Hajdukov šal u Dubrovniku!
Next articleMarin Ljubičić postigao hat-trick u 12 minuta službenog debija za LASK!