Home Sport Rijeka porazom kod Lokomotive izgubila prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici!

Rijeka porazom kod Lokomotive izgubila prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici!

122
0
439684225 1175400303623732 8523948809915246721 n

Nogometaši Rijeke poraženi su na gostovanju kod Lokomotive i tako izgubili prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Za povratak na lidersku poziciju treba im pobjeda protiv Dinama na Rujevici u sljedećem kolu.

Iako je Rijeka imala inicijativu većim dijelom susreta, glavni razlog poraza je pomračenje u riječkoj obrani koja je bila neuobičajeno dekoncentrirana kod dva prekida Lokomotive.

U 37. minuti Leovac je ubacio iz slobodnog udarca, lopta se u gužvi odbila do Roberta Mudražije koji je pogodio za 1:0.

U 43. minuti Goričan je izveo korner, Smakaj u gužvi pucao prema golu a Šotiček skrenuo loptu iza Labrovića.

Riječani su smanjili u 67. minuti kada je Smolčić bacio dugi aut. Mitrović spustio loptu Obregonu koji se s igračem na leđima okrenuo i iz blizine matirao Čavlinu.

Konačan rezultat postavio je Šotiček koji je zabio u sudačkoj nadoknadi – 3:1.