Home Sport FOTO: Rijeka remizirala protiv Šibenika

119
0

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli pobijediti Šibenik pred svojim navijačima, završilo je na kraju bez golova 0:0. Dobra vijest za navijače Rijeke je da je Rijeka napokon nadigrala neku ekipu, a loša da ‘bijeli’ već 276 minuta ne mogu dati gol. Nevjerojatno je što su u prvom poluvremenu promašili Djuricin, Obregon, Selahi i Grgić. U drugom poluvremenu ritam utakmice je pao, Šibenčani su se većinom uspješno branili ali u sudačkoj nadoknadi imali veliku priliku za pun plijen, Rijačne je spasila vratnica.

Previous articleŠto je zajedničko tragičnim nesrećama, jučer u Vinkovcima i jutros na Slavonskoj aveniji? Mala izvjesnost kažnjavanja za najopasnije prometne prekršaje!
Next articleMilan Popović tvrdi da Severina ima jedan posebno veliki strah: U velikom intervjuu otkriva kako je došlo do sukoba