Home Sport Sparta bolja od Rijeke, puno posla za Tadića uoči početka prvenstva

Sparta bolja od Rijeke, puno posla za Tadića uoči početka prvenstva

528
0

Nogometaši Rijeke poraženi su od praške Sparte u prijateljskoj utakmici odigranoj u austrijskom Villachu rezultatom 2:0.

U prvih pola sata smo gledali dominaciju Sparte i raspoloženog Labrovića koji je u nekoliko situacija spasio svoju mrežu. Do izražaja je došao nedostatak rješenja na desnom boku nakon ozljede Solana. Upravo je na toj strani najviše curilo u obrani ‘bijelih’. Pri kraju prvog poluvremena Riječani su se malo oslobodili pritiska i jednom uspjeli zaprijetiti Pražanima. Obregon se uspio izboriti za jednu loptu u šesnaestercu Sparte, uposlio Vučkića koji posve sam promašuje prazna vrata.

Sličan odnos snaga gledali smo u drugom dijelu ali su za razliku od prvog dijela Pražani bili efikasniji. Rezultat toga su golovi Daneka u 54. minuti i Juliša u 59. minuti iz kaznenog udarca. S druge strane Tadić je u igru ubacio mlađe snage ali do kraja utakmice nisu uspjeli ugroziti mrežu Sparte.