Home Najnovije Tudorova Verona pobijedila u utakmici sa 6 golova. Kalinić asistirao

Tudorova Verona pobijedila u utakmici sa 6 golova. Kalinić asistirao

465
0

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski trener Igor Tudor, kao gost je svladala Sassuolo 4:2. Verona je dominirala od početka dvoboja, a tu svoju dominaciju je i materijalizirala krajem prvog poluvremena golovima Caprarija (37) i Baraka (44). U nastavku je Sassuolo dva puta smanjivao na gol zaostatka preko Scamacce (54) i Defrela (67), ali oba je puta Barak (57-11m, 90+4) vraćao Veronu na dva gola prednosti.

Nikola Kalinić ušao je u igru za Veronu u 86. minuti te asistirao za četvrti gol i dobio žuti karton, dok su Boško Šutalo i Ivor Pandur pobjedu svog sastava odgledali s klupe za pričuve. Ovom pobjedom Verona je preskočila Sassuolo na ljestvici, sada je 10. s 30 bodova, dva više od 11. Sassuola.