Home Najnovije VIDEO: Livaja glavom zabio u vlastitu mrežu, Kalinić nije mogao vjerovati!

309
0

Iako je Hajduk već u drugoj minuti šokirao Villarreal golom Stipe Biuka, domaćin je do 19. minute preokrenuo rezultat. Za 1:1 zabio je Jose Luis Morales nakon sjajne akcije, a preokret je donio Marko Livaja. Desetka Hajduka zabila je loptu u svoju mrežu.

Villarreal je imao slobodni udarac na desnoj strani napada. Uslijedio je vrlo oštar centaršut Alexa Baene. Livaja je pokušao izbiti loptu ispred suparničkog napadača, ali se loše okrenuo u zraku i poslao snažan udarac prema vlastitom golu. Lovre Kalinić je bio bespomoćan.