Home Sport VIDEO: Rebić poludio. Uhvatio je loptu u ruke pa je napucao u...

495
0

Torino je u 12. kolu Serie A iznenadio Milan i pobijedio ga 2:1. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino i asistirao za drugi gol, dok je Ante Rebić za Milan ušao na početku drugog poluvremena. Upravo je Rebić pri samom kraju susreta napravio jedan kontroverzan potez.

Naime, u 96. minuti na terenu su se pojavile dvije lopte, a Rebić je jednu od njih uzeo u ruke te je silovito napucao prema klupi Torina, na kojoj nije bilo hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića jer je ranije isključen. Rezervni igrači poskočili su nakon tog Rebićevog poteza, ali je on prošao nekažnjeno.

Milan je porazom pao s drugog na treće mjesto prvenstvene ljestvice i sada ima šest bodova manje od vodećeg Napolija. Torino je deveti sa 17 bodova.