Sport

VIDEO/FOTO: Žestok sraz Rijeke i Osijeka presudio Puljić u 88. minuti!

U odličnoj utakmici Rijeke i Osijeka, odigranoj na zamjenskom stadionu Rujevica u vrlo visokom ritmu, Riječani su došli do pobjede golom Puljića u 88. minuti. Igrač odluke je u igru ušao samo 6 minuta ranije zbog ozljede Hebera. Puljić je do lopte došao u petercu nakon što je Malenica odbio udarac Gorgona, još jednog igrača koji je u igru ušao u 2. poluvremenu. ‘Bijeli’ su pobjedu potpuno zaslužili nakon nekoliko propuštenih stopostotnih prilika, a posljednjih 16 minuta imali su i igrača više.

Gotova je utakmica, Rijeka – Osijek 1:0!

90+2′ Puno nervoze na kraju, Boban zbog lakta Kvržiću dobija žuti karton

90′ Igrat će se 4 minute sudačkle nadoknade

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nakon jakog udarca Gorgona, golman Osijeka kratko odbija loptu do Puljića koji ju posprema u mrežu za 1:0!

85′ Bunker Osječana, Rijeka konstantno u posjedu lopte

83′ Gorgon prodire u kazneni prostor ali mu u posljednji trenutka loptu uspijeva iščeprkati Škorić

82′ U igru u Osijeku umjesto Lope ulazi Mudražija, a u Rijeci umjesto Hebera ulazi Puljić

81′ Ozlijedio se Heber, iznesen je s terena.

75′ Umjesto Pavičića u igru ulazi Kvržić

74′ Drugi žuti karton za Marića, Osječani će do kraja igrati sa igračem manje!

73′ Odličan ubačaj Zute, Gorgon glavom pored gola…

68′ Odlična utakmica na Rujevici, mreže na obje strane i dalje miruju…

66′ Kakva prilika Rijeke! Gorgon se probio sve do gol aut linije 2-3 metra od gola,izbacio iz igre Malenicu,  vratio loptu na 6 metara za Pavičića koji je pred sobom imao gol koji su branila tri igrača Osijeka i uputio loptu pokraj stative!

65′ Iz igre ulazi Čolak, umjesto njega ulazi Gorgon

64′ Slobodan udarac za Osijek 20-tak metara od gola. Lopta Lope je zapela u živom zidu!

62′ Čolak izborio novi korner! Sjajne škarice Acostyija sa 16 metara prolaze malo kraj stative i podižu tribine na noge! Gol visi u zraku!

61′ Acosty odapinje sa 20 metara ali pogađa Čolaka!

58′ Prekršajem zaustavljen Acosty, slobodan udarac s desne strane izvodi Zuta ali Župarić izbacuje loptu glavom u gol aut

57′ Slobodan udarac, skraćeni korner za Osijek. Lope ubacuje u šesnaesterac Rijeke, Slugi ispada lopta, a Milović puca preko gola!

56′ Pritisak Rijeke, četvrti, pa peti korner za redom!

55′ I treći korner za Rijeku

54′ Pritisak Rijeke, dva kornera za redom za ‘bijele’

52′ Sjajan prodor Acostyija i još bolja intervencija Malenice

50′ Opasan pokušaj Lopa, lopta odlazi pored Sluginog gola

48′ OSječani pokušavaju zaprijetiti golu Rijeke ali obrana domaćih je sigurna

46′ Počelo je 2. poluvrijeme utakmice

Završilo je 1. poluvrijeme: Rijeka – Osijek 0:0

45 + 1′ Igra se jedna minuta sudačke nadoknade

44′ Novi pokušaj Rijeke, Grahovac centrira u šesnaesterac, a Acosty ne uspijeva doći do lopte

42′ Slobodan udarac  s 30 metara iskosa izvodi Pavičić, Župarić ju zahvaća loptu glavom, a Malenica ju izbacuje u novi korner

40′ Prijete i Osječani, Hajradinović je ubacio u peterac ali Riječani izbacuju loptu u korner

38′ Najbolja prilika za Rijeku! Heber je zaobišao gostujućeg vratara ali nije uspio pogoditi vrata!

37′ Slobodan udarac za Osječane, prekršaj na Slugi i Mariću žuti karton zbog opasne igre

30′ I Rijeka i Osijek drže visok ritam utakmice, ‘bijeli’ imaju inicijativu ali se gosti uspješno brane…

26′ Grahovac ubacuje iz kornera u peterac ali čisti Malenica

18′ Sjajan ubačaj Acostyija, Heber za malo prekratak!

7′ Acosty pronalazi Čolaka čiji udarac golman Osijeka brani!

4′ Gotovo 6000 gledatelja je na Rujevici

0′ Počeo je susret Rijeke i Osijeka.

Na Rujevici od 19 sati počinje prvenstvena utakmica između Rijeke i Osijeka. susret možete pratiti uživo na našem portalu. Objavljeni su i sastavi uoči utakmice: