Dinamo i Rijeka igraju u subotu u 16 sati na Maksimiru u sklopu 12. kola SuperSport HNL-a. Dinamo je u prošlom kolu izgubio kod Vukovara i pao na drugo mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Rijeka kod kuće svladala Osijek s 4:2 i trenutno se nalazi na sedmom mjestu.
Dinamo s velikim brojem izostanaka
Trener Dinama Mario Kovačević potvrdio je da će u ovoj utakmici nedostajati šest igrača. Moris Valinčić i Luka Stojković ozlijedili su se u prošlom kolu protiv Vukovara, a Kovačević je rekao da je teren u Vinkovcima bio vrlo neravan i da su se ozljede dogodile upravo zbog toga.
Valinčića neće biti najmanje šest tjedana, dok je Stojkovićeva ozljeda nešto blaža.
Još trojica ozlijeđenih
Uz njih dvojicu, zbog ozljede neće igrati ni Miha Zajc, koji još nije spreman za povratak. Na popisu ozlijeđenih su i Moreno Živković, Kevin Theophile-Catherine te Ronael Pierre-Gabriel. Zbog toga će Kovačević morati posegnuti za promjenama u sastavu.
Dinamo traži povratak na vrh
Dinamo će pred svojim navijačima pokušati doći do nove pobjede i vratiti se na prvo mjesto. Rijeka dolazi u dobrom raspoloženju, pa se očekuje zanimljiva utakmica.




































