Home Sport FOTO: Primorje deklasiralo i Jadran HN

1313
0

Primorje EB neumoljivo melje sve protivnike pa je tako i Jadran iz Herceg Novog morao priznati premoć riječana, koji su nakon neuvjerljivog početka u 5. minuti (Daniel Varga s igračem više i Denes Varga iz kontranapada) poveli su s 2:0 i usmjerili daljnji tijek utakmice. U 10. minuti bilo je 5:0 što potvrđuje ponajprije snagu riječke obrane, koja je prvi gol primila nakon 10’10“. Što je vrijeme više odmicalo, to je Primorje povećavalo vodstvo, sve do konačnih 20:3.

PRIMORJE EB – JADRAN HN 20:3 (3:0, 5:2, 5:1, 7:0)

PRIMORJE EB: Vićan (6 obrana), Obradović 1, Paškvalin 1, Krapić 1, De. Varga 3, Sukno 5, Muslim 1, Jelača 1, Da. Varga 3, Barać 1, Šetka 2, Garcia 1, Car (2 obrana), Buljubašić. Tr.: Ivan Asić.
JADRAN HN: Šćepanović (6 obrana), Snayder, Giga, Tešanović 1, Vidović 1, Vuksanović, Baničević, Sarić, Latinović, Brajović, Pasuljević, Tomašević, Porobić, Krizman 1. Tr. Vladimir Gojković.