Home Sport Primorje sredilo i Budvu!

Primorje sredilo i Budvu!

975
1

Nakon Šibenika, i Budva M:Tel je „potopljena“ na Kantridi. Primorjašima su trebale tri minute da namjeste nišanske sprave, nakon čega je počela nemilosrdna paljba. Čvrsta obrana, visoki presing te kontranapad rezultirali su visokim vodstvom od 5:0 već nakon prve četvrtine. Gosti iz Budve prvi su pogodak postigli tek nakon 11’48“ i to je bilo sve što su im riječani dozvolili u proj polovici utakmice. Do drugog su gola gosti čekali još 11 minuta…Nakon početnog visokog vodstva, primorjaši su lagano priveli utakmicu kraju i osvojili drugu pobjeu u Triglav Jadranskoj Ligi.

PRIMORJE EB – BUDVA M:TEL 12:4 (5:0, 2:1, 2:1, 3:2)

PRIMORJE EB: Vićan (8 obrana), Obradović 3, Paškvalin, Krapić 3, De. Varga 1, Sukno 1, Muslim 2, Jelača, Da. Varga 1, Barać, Šetka, Garcia 1, Car (2 obrana), Buljubašić. Tr.: Ivan Asić i Igor Pezelj.
BUDVA M:TEL: Lazović (10 obrana), Vukmirović, Četković, Konatar, Đurić, Mitrović, Lobov, Crousillat 1, Vukičević 2, Radunović, Ivančević, Drašković, Edwards, Roach 1. Tr.: Drago Pejaković i Marko Franeta.
Bazen na Kantridi, gledatelja 600.
SUCI: Matjaž Rakovec (Ljubljana) i Zoran Tomić (Zagrab). Delegat: Aleksandar Černi.
Igrač više: Primorje EB 11/6, Budva M:Tel 5/2.
3 osobne greške: Edwards (28′)
Peterci: Primorje EB 0 (0), Budva M:Tel 1 (0).