Home Sport VIDEO: Rijeka potopila Hajduk na potopljenom Poljudu!

1212
0

Rijeka se s potopljenog Poljuda vraća s tri boda! ‘Bijeli’ su do pobjede došli nakon preokreta budući da je Hajduk poveo u 9. minuti nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca i gola Galovića.
Rijeka je do poravnanja došla u 40. minuti. Tomečak je sjajno ubacio, lopta je preletjela Jakoliša i pala na noge Lončaru. Veznjak Rijeke mirno je primio loptu i poentirao za 1:1.
Igrala se 69 . minuta kada je Andrijašević gurnuo loptu u prostor za Menala koji se sjurio prema golu i sjajno poentirao za konačnih 1:2.

Do kraja utakmice rezultata se nije mijenjao u igri u uvjetima koji su bili na rubu regularnosti zbog natopljenog poljudskog travnjaka.

Kraj! Hajduk – Rijeka 1:2!

90′ Igrat će se tri minute sudačke nadoknade!

88′ Sedmi korner za Hajduk, Riječani uspijevaju raščistiti situaciju

74′ Opet se aktivirao VAR nakon gužve u riječkom šesnaestercu. Ovoga puta nema kaznenog udarca za Hajduk

69′ GOOOOOOOOOOOOOOOOO! Andrijašević je gurnuo loptu u prostor za Menala koji se sjurio prema golu i sjajno poentirao – 1:2!

60′ Travnjak je natopljen vodom, uvjeti na rubu regularnosti.

52′ Umut je pobjegao obrani Rijeke nakon jedne duge lope, ali njegov udarac zaustavio je Nevistić

50′ Andrijašević je dobio lakat ali Batinić nije sankcionirao igrača Hajduka

46′ Počelo je 2. poluvrijeme

Završeno je 1. poluvrijeme: Hajduk – Rijeka 1:1

42′ Umut je zatresao mrežu Nevistića, ali gol je opravdano poništen zbog zaleđa

40′ Gooooooooooooooool! Tomečak je sjajno ubacio, lopta je preletjela Jakoliša i pala na noge Lončaru. Veznjak Rijeke mirno je primio loptu i poentirao – 1:1

35′ Capan je odnio loptu i gurnuo za Andrijaševića koji je pronašao Kulenovića u kaznenom prostoru. Napadač Rijeke pokušao se okrenuti, ali Caktaš odnosi loptu

21′ Simić je ostao sam u kaznenom prostoru Rijeke, a njegov snažan udarac blokirao je Galović

14′ Velika prilika za Andrijaševića, pucao je s ruba šesnasterca i Povec krajnjim naporom obranio!

9′ Caktaš ih kaznenog udarca dovodi Hajduk u vodstvo. Rukom u šesnaestercu je igrao Galović, a Batinić je na bijelu točku pokazao nakon konzultacija s VAR sobom.

0′ Počeo je Jadranski derbi!

Nogometaši Hajduka u 14. kolu Prve HNL na Poljudu dočekuju Rijeku u jadranskom derbiju. Utakmica počinje u 17:05 sati, a objavljeni su i početni sastavi obje momčadi:

Hajduk (4-2-3-1): Posavec – Jakoliš, Simić, Dimitrov, Dolček – Jradi, Jurić – Jairo, Caktaš, Gyurcso – Umut.

Rijeka (3-4-3): Nevistić – Capan, Galović, Smolčić – Tomečak, Halilović, Lončar, Štefulj – Murić, Kulenović, Andrijašević.