Home Sport VIDEO: Rijeka – Split 2:0

291
3

U posljednjoj utakmici 11. kola Prve HNL Rijeka je na Kantridi pred oko 2000 gledatelja pobijedila Split rezultatom 2:0 (1:0). ‘Bijeli’ su poveli preko Križmana u 41. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara nakon što je lopta prošla sve igrače i pored pokrivenog golmana Vukovića ušla u mrežu. Konačan rezultat postigao je Stepčić u 3. minuti sudačke nadoknade.

Opet je glavni akter bio Vuković koji je istrčao nekih 30 metara i sudario se s vlastitim igračem koji je glavom uputio loptu prema vlastitoj mreži. Golman Splićana s terena je iznesen na nosilima. Nakon 11. kola ‘bijeli’ su na osmom mjestu prvenstvene ljestvice sa 16 bodova.