Influencer Marko Kovačević je na TikToku podijelio svoje iskustvo i ispričao o strašnom ugrizu na ruci zbog kojeg je danima bio u bolnici.
Sve se dogodilo jedne večeri na splavi na Savi kada je bio s ekipom u izlasku. Idućeg se jutra probudio s ogromnim žutim plikom na ruci. Mislio je da je riječ o opeklini od cigarete, no prijateljica mu je rekla da ipak ode liječniku.
Stanje mu se brzo pogoršalo, a na hitnoj su rekli da je riječ o ubodu pauka. Ni nakon injekcija nije bio bolje.
– Liječnica mi je nakon tri sata čekanja rekla da sam za hitno zadržavanje u bolnici. Kada sam je pitao zašto, rekla mi je da mi ne smije reći zašto i da sumnjaju na najgore, ispričao je influencer u videu na TikToku.
https://www.tiktok.com/embed/v2/7405281793546505478?lang=en-US&referrer=https%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fsvijet%2Fmarko-se-iz-izlaska-vratio-s-plikom-na-ruci-u-ordinaciji-je-uslijedio-sok-mislili-su-da-ce-mi-morati-amputirati-ruku-15494801
Ispostavilo se da ipak nije najgore na što su liječnici pomislili: insekt iz Dominikanske Republike i Afrike čiji otrov postepeno izjeda sve mišiće, a jedina je mogućnost tada amputirati mjesto ugriza kako se otrov ne bi širio.
U snimci je Marko pokazao kakvo mu je stanje ruke bilo tijekom boravka u bolnici, gdje je ostao 20 dana.
I dalje ne postoji objašnjenje za njegovu reakciju na ovaj ubod, a ne zna se ni o kojem je insektu riječ.
Vidiš odmah da je zlowenac…dobio ke “pe…ske gorila boginje”.