Home Najnovije Pogledajte kako je Nevistić spasio Dinamo u 95. minuti!

Pogledajte kako je Nevistić spasio Dinamo u 95. minuti!

110
0
e32b576a d6c6 4739 9891 1e789e818dc2

Dinamo je na Maksimiru ostvario važnu pobjedu protiv Varaždina rezultatom 1:0 u 23. kolu SuperSport HNL-a, a heroj susreta postao je golman Ivan Nevistić svojom spektakularnom obranom u posljednjim minutama utakmice.

Jedini pogodak na susretu postigao je Bruno Petković u 18. minuti iz kaznenog udarca, osiguravši Dinamu prednost koju su hrabro čuvali sve do samoga kraja. No, dramatična završnica donijela je uzbuđenje na terenu kada je golman Nevistić u 81. minuti uspješno obranio udarac iz penala Marku Dabri te u petoj minuti sudačke nadoknade fantastično intervenirao kod pokušaja Jurice Poldrugača.

Nevistićeva impresivna reakcija dovela je do oduševljenja navijača, ali i olakšanja za momčad trenera Sergeja Jakirovića koja je tako zadržala vodstvo i osvojila vrijedna tri boda.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma

Utakmicu HNL-a i dalje možete pratiti na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, gdje se emitira i emisija koja svakog kola pruža pregled događaja nakon posljednjeg susreta.

Čim je završio susret, vidno emotivni Dinamovci potrčali su u zagrljaj Nevistiću, koji se s pravom proslavio kao junak utakmice. Unatoč izazovima koje je imao tijekom sezone, Nevistić je svojom iznimnom obranom pokazao svoju vrijednost i doprinos momčadi.