Home Sport Rendulić nakon lude utakmice protiv Rijeke: Nikad se nisam gore proveo za...

Rendulić nakon lude utakmice protiv Rijeke: Nikad se nisam gore proveo za rođendan

438
0

Trener Gorice Krunoslav Rendulić izjavio je da se nikad nije proveo tako loše na svoj rođendan kao tijekom današnjeg poraza od Rijeke na domaćem terenu.

Rijeka je u utakmici sezone nakon preokreta kao gost pobijedila Goricu 4:3 u 10. kolu HNL-a i tako preuzela vrh tablice. Gorica je dva puta vodila, a onda se borila za bod. Zabila je za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi, ali radost je kratko trajala i odmah je primila gol i upisala poraz.

Rendulić smatra da njegova momčad nije smjela primiti četvrti gol, ali i da je trebala voditi s barem dva gola razlike na poluvremenu.

“Događa nam se već drugu utakmicu isto, imamo sve i na kraju to prolijemo. Čestitke Rijeci na pobjedi i mojim igračima na maksimalnoj borbi. Dešavaju nam se gluposti. Kad zabiješ u 90. minuti gol za 3:3, onda ne smiješ primiti četvrti gol. Šteta, puno uložene energije i truda, a rezultat je takav kakav je. U prvom poluvremenu smo trebali voditi s barem dva gola razlike, ako ne i više. Nije bilo realno za očekivati da možemo u tom ritmu nastaviti drugo poluvrijeme. S druge strane stajala je kvalitetna momčad Rijeke. Bez obzira na to, nismo smjeli primiti gol odmah u drugom dijelu. To su dječje bolesti”, rekao je Rendulić.