Home Sport Tri Hrvata osvojila bodove u Wengenu!

Tri Hrvata osvojila bodove u Wengenu!

200
0

Manuel Feller, austrijski skijaš, dominirao je na slalomskom Svjetskom kupu u švicarskom Wengenu, osvajajući prvo mjesto s ukupnim vremenom od 1:50.28 nakon dvije vožnje.

Atle Lie McGrath zauzeo je drugo mjesto s tek 10 stotinki zaostatka, dok je treće mjesto pripalo Hendriku Kristoffersenu, koji je bio sporiji za 21 stotinku u odnosu na pobjednika.

Hrvatski skijaši ostvarili su zapažene rezultate na današnjem natjecanju, osvajajući bodove. Istok Rodeš postigao je najbolji plasman, zauzevši deseto mjesto. U prvoj vožnji bio je deveti, startavši s 35. startnim brojem, te je na kraju druge vožnje imao 1.45 sekundi zaostatka u odnosu na pobjednika.

Samuel Kolega je pružio iznimno dobar nastup u drugoj vožnji, osvojivši ukupno 16. mjesto s 1.87 sekundi zaostatka. Filip Zubčić zauzeo je 21. mjesto s 2.25 sekundi slabijim vremenom od Fellera. Hrvatski skijaši su tako doprinijeli pozitivnom izdanju na slalomu u Wengenu.