Home Sport VIDEO: Bivši kapetan nogometaša Rijeke svojim trećim ovosezonskim golom odveo Real SL...

259
0

Damir Kreilach zabio je treći, pobjednički pogodak u gostujućem trijumf Real Salta Lakea kod Colorada (2:3). Bivši kapetan nogometaša Rijeke u 44. minuti preciznim udarcem okončao je kontru svoje momčadi za 1:3. Kreilachu je ovo drugi prvenstveni i ukupno četvrti pogodak (dva je zabio u Kupu) ove sezone u 12. nastupu. Inače, u 147 utakmica za Real SL zabio je 51 pogotka!

Stipe Biuk se također upisao u strijelce. Bivši napadač Hajduka zabio je u 3. minuti za Los Angeles FC u pobjedi nad San Joseom 2:1. Biuku je ovo drugi gol u 12. nastupu u MLS ligi.