Home Sport VIDEO: Kantrida vidjela šest golova, Riječani izvukli mršav bod

1061
0

Rijeka je i nakon drugog kola bez pobjede. Na Kantridi je iskopan mršav bod u uzbudljivoj utakmici koja međutim nije razvedrila navijače ‘bijelih’ nakon debakla protiv Aberdeena.

Poveli su gosti već u 9.minuti. Marciuš je prošao po desnoj strani, ubacio za Ejupija koji prvo glavom pogađa vratnicu, a onda iz drugog pokušaja matira Slugu koji je na vratima zamijenio Vargića.

‘Bijeli’ kreću po poravnanje, prvo ne koriste kazneni udarac koji loše izvodi Moises ali u 45. Bezjak ipak zabija nakon okomite asistencije Tomasova.

Međutim, u 48. minuti Slaven ponovno vodi nakon gola fatalnog Ejupija iz kaznenog udarca.

Nakon nekoliko propuštenih prilika Rijeka ponovno poravnava u 68. minuti. Pucao je Tomasov, a odbijenu loptu u gol pospremio Balaj.

U 82. minuti preokret! Za vodstvo Rijeke 3:2 drugi gol zabija Bezjak. I kada se činilo da će tri boda ipak ostati na Kantridi, novi hladni tuš za Kantridu dolazi u 88. minuti kada Križman iz gužve zabija za konačnih 3:3.