Sport

Očito zaleđe kod prvog gola Lokomotive

Nogometaši Rijeke izgubili su na gostovanju u Kranjčevićevoj ulici u utakmici koju je svojim suđenjem usmjerio sudac Duje Strukan koji se prometnuo u najvažnijeg igrača susreta. ‘Bijeli’ su solidno otvorili susret ali ih je presjekao primljeni gol u 26. minuti. Nakon udarca iz kuta, Grahovac je na kratko raščistio, lopta je došla do Burića koji snažno puca, lopta putem udara u glavu Datkovića koji ju skreće u mrežu. Usporena snimka otkrila je kako je Datković tom prilikom bio u zaleđu.
Strukanov show nastavio se u 52. Minuti. Radonjić je pobjegao obrani Rijeke zaobišao Slugu ali je Punčec uklizao i zaustavio loptu tijelom. Sudac Strukan prvo je pokazao na korner, a onda na opće zaprepaštenje momčadi Rijeke kazneni udarac uz crveni karton Punčecu! S klupe je zbog protesta isključen i Mance. Iako je Sluga obranio kazneni udarac, igrač manje je bio prevelik hendikep pa su ‘bijeli’ primili još jedan gol u 71′ minuti nakon bombe Kastratija sa 16 metara.
U opće sivilo uklopila se i brojna Armada skandiranjem svojoj ekipi ‘igrajte pederi’, ‘srbe na vrbe’ i ‘vratite nas na Kantridu, može i u drugu ligu'(?!)

Kraj utakmice

90+1 Babić ulazi umjesto Radonjića

88′ Capan ulazi umjesto Lončara

75′ Kvržić pokušava s ruba šesnaesterca, domaća obrana blokira, Grbić hvata loptu

74′ Armada svojim igračima skandira ‘igrajte pederi’, u repertoar uvršteno i skandiranje ‘vratite nas na Kantridu, može i u drugu ligu'(?!)

73′ Iz igre izlazi Jan Lecjaks, u igru ulazi Ivan Krstanović.

72′ Iz igre izlazi Srđan Grahovac, u igru ulazi Dario Čanađija.

71’ Gol! Bomba Kastratija sa 16 metara, Sluga nije mogao ništa, Lokomotiva vodi 2:0.

66′ Radonjić sma pred Slugom koji sjajno reagira i spašava gol

64′ Umjesto Drožđeka u igru ulazi Halilović

62′ Stopostotna prilika za Pavičića, Majstorović izbija u korner!

54′ Sluga brani kazneni udarac!!

52′ Radonjić bježi obrani Rijeke zaobilazi Slugu ali Punčec uklizava i zaustavlja loptu tijelom. Sudac Strukan prvo pokazuje na korner, a nakon toga na kazneni udarac i crveni karton Punčecu! S klupe je zbog protesta isključen i Mance

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

Završilo je 1.poluvrijeme

41′ Ozlijeđenog Gorgona morati će zamijeniti Kvržić

35′ Pavelić upošljava Pavičića koji dobro puca iz okreta, a golman Lokomotive krajnjim naporom skreće loptu u korner

33′ Kastrati dolazi u dobru situaciju nakon jedne duge lopte ali Sluga pravovremeno istrčava.

31′ Prvi korner za Rijeku domaća obrana glavom skreće u novi korner nakon kojeg loptu mirno u ruke hvata Grbić.

26′ Gol! Nakon udarca iz kuta, Grahovac je na kratko raščistio, lopta dolazi do Burića koji snažno puca, lopta putem udara u glavu Datkovića koji ju skreće u mrežu. Usporena snimka otkriva kako je Datković tom prilikom bio u zaleđu.

25′ Radonjić na drugoj strani puca s ruba šesnaesterca, odlična parada Sluge

23′ Pavelić je opalio s dvadesetak metara, golman Lokomotive Grbić uspijeva zasutaviti loptu

16′ Slobodan udarac s 10 metara za domaće nakon prestrogo dosuđenog prekršaja odlazi preko gola Sluge

13′ Dobra situacija za Pavelića koji iskosa s desne strane nije znao da li dodati ili zapucati po golu pa je lopta otišla u gol-aut.

12′ Velika prilika za Lončara kojeg je sjajno u priliku izbacio Puljić. Lončar se probio na 6 metara od gola pa pucao ravno u vratara.

7′ Velika pogreška Sluge koji nije uspio izbiti jednu loptu pa ona dolazi do Drožđeka koji s dvadesetak metara iskosa ne pogađa prazan gol!

5′ Rijeka je preuzela inicijativu u samom početku utakmice

0′ Počela je utakmica između Lokomotive i Rijeke

U 19 sati na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Rijeka gostuje kod Lokomotive. Susret možete pratiti uživo na našem portalu.