Home Vijesti Zakon o Zlatku Komadini ili spajanje izbora s EU referendumom?

Zakon o Zlatku Komadini ili spajanje izbora s EU referendumom?

6

U očekivanju ministarske dužnosti u novoj Vladi, o izboru nasljednika na mjestu župana Komadina je danas izjavio na tiskovnoj konferenciji kako još ne zna hoće li biti prijevremenih izbora za župana – Snaći ćemo se svakako. Zakon se može izmijeniti. S obzirom da bi prijevremeni izbori bili najranije u travnju, dakle točno godinu dana prije redovnih, možda nema potrebe da se troši novac obveznika. A možda se i ne bi potrošio novac ako se izbori poklope s referendumom za pristupanje EU, zaključuje neodlučni bivši župan i budući ministar.

6 COMMENTS

  1. Župan Komadina manipulira.Zakon kaže 60 dana od napuštanja mjesta Župana. Ako se Vlada formira do nove godine,
    inda su izbori najkasnije 2.Ožujka-

  2. Župan Komadina ispituje puls sugrađana lažima iz SDP-ove kuhinje. Meni osobno on i njegova stranka su pročitana
    knjiga. Zabrinut sam što On i njegova stranka nemaju oporbe u ovom gradu i kraju.

  3. Komadina je obećao svojim biračima na prošlim lokalnim izborima da ih neće iznevjeriti i da će cijeli mandat ostati na mjestu župana. Dakle, pričekajmo da vidimo da li je izigrao birače PGŽ, ako ih je kojim slučajem izigrao i prevario onda se mora na nove izbore jer želimo neposredno birati novog župana.

  4. I ja sam zabrinut za novac županije, pa molim još uvijek Župana da odustane od Ministarskog mjesta.

  5. Odlazak Župana Komadine neće se niti primjetiti osim u djelu rasterećenje po bruto plaći.
    Mislim da bi bilo dobro da se izbori bez obzira na Zakonsku regulativu za Županiju PGŽ ne održavaju jer to neće ništa promjeniti u našoj Županiji.
    Možda čak da se Županije i ukine ni to se vjerojatno ne bi primjetilo.

  6. Vidim večeras na tv referendum za EU biti će 22.Januara. Ako će biti (a biti će) izbori za Župana PGŽ, što se
    čeka?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here