Home Vijesti Zatvaranje dijela ceste zbog završnih radova na rotoru Pavlovac–Opatija

Zatvaranje dijela ceste zbog završnih radova na rotoru Pavlovac–Opatija

0
Rotor
Rotor

U sklopu završnih radova na novom kružnom raskrižju Pavlovac–Opatija, privoz u smjeru rotora bit će zatvoren za sav promet od utorka, 2. rujna do petka, 5. rujna. Zatvaranje je potrebno zbog izvođenja završnog sloja asfalta koji će omogućiti sigurnije i kvalitetnije prometovanje.

Izvođač i investitor projekta

Radove izvodi tvrtka CPK d.d., dok je investitor projekta Hrvatske ceste d.o.o. Planirano je da će asfaltiranje i svi preostali radovi biti završeni do petka, 5. rujna.

Novo kružno raskrižje u Pavlovcu

U okviru projekta izgrađeno je jednotračno kružno raskrižje koje povezuje Ljubljansku cestu, Kvarnersku cestu i ulicu Pavlovac.

rotor pavlovac

Dodatni infrastrukturni radovi

Osim same izgradnje rotora, izvedeni su radovi na sustavu oborinske odvodnje, zaštiti i izmještanju postojeće komunalne infrastrukture te krajobraznom uređenju cijelog područja zahvata.

Apel građanima

Iz Rijeka plusa zahvaljuju građanima na razumijevanju i strpljenju te ih pozivaju da tijekom izvođenja radova koriste alternativne prometne pravce kako bi se izbjegle gužve i osigurao nesmetan protok prometa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here