Home Najnovije 1.HNL: Varaždin – Rijeka 3:0

1.HNL: Varaždin – Rijeka 3:0

611
6

U prvoj utakmici nastavka prvenstva ‘bijeli’ su uvjerljivo poraženi u Varaždinu. Domaći Varaždin je bio bolji rezultatom 3:0. Prvi gol postigao je Vugrinec u 4. minuti nakon što je loptu u opasnoj zoni izgubio Čulina – 1:0. Riječani pokušavaju uzvratiti ali ne uspijevaju preko Štroka u 12. minuti i Đalovića u 44.minuti.

Kazna stiže u posljednjoj minuti prvog dijela. Udarac Škvorca odbio se od grede blizu gol crte i sudac je pokazao na centar – 2:0. U drugom dijelu igra Rijeke se raspada, a točku na i stavlja Glavina u 58.minuti uz pomoć vratara ‘bijelih’ Lisjaka – 3:0. (rd)