Jučer oko 15 sati, na cesti koja vodi iz smjera Pehlina prema Rujevici, dogodila se prometna nesreća koja je privukla pozornost prolaznika. Automobil marke Peugeot, iz zasad nepoznatih razloga, skrenuo je s ceste i udario u zid kuće s brojem 73.
Mladi vozač i suvozač prošli bez ozljeda
Srećom, mladi vozač i njegov suvozač prošli su bez ozljeda, a njihova sigurnost pripisuje se pravilnom korištenju sigurnosnog pojasa. Prema riječima očevidaca, brzina reakcije i činjenica da su bili vezani vjerojatno su spriječili ozbiljnije posljedice.
Privremeni prekid autobusnog prometa
Zbog nesreće i oštećenja na cesti, jedno vrijeme nije prometovao autobusni linijski broj 7A. Putnici su bili prisiljeni izaći iz autobusa prije predviđenog stajališta i nastaviti svoj put pješice. Prema izjavama putnika, prekid je trajao relativno kratko, a ubrzo je normaliziran promet.



































