Home Mozaik Brat (13) ubio sestru hicem iz pištolja koji je sam napravio: ‘Majka...

Brat (13) ubio sestru hicem iz pištolja koji je sam napravio: ‘Majka izgubila dvoje djece istovremeno’

0

Dječak iz Georgije (13) ubio je svoju 14-godišnju sestru hicima iz pištolja koji je sam napravio. Stravičan zločin dogodio se u srijedu u vozilu ispred kuće tinejdžera na Vicki Laneu u Douglasvilleu.

Šerif okruga Douglas Tim Pounds rekao je da je Wilson Brandon Scott III pokušavao prodati pištolj koji je napravio 19-godišnjaku koji ga je namjeravao ukrasti djetetu.

Dok su se njih dvoje tukli oko pištolja, trinaestogodišnjak je ispalio metak koji je, nažalost, pogodio njegovu sestru Kiru, koja se u tom trenutku nalazila u blizini, prenosi Brief News.

– Kad smo stigli, u autu su bile tri osobe, primijetili smo da je u vozilu mlada djevojka koja je kao da je upucana – rekao je šerif Pounds.

Očevidac koji se zatekao na mjestu događaja kada je policija izvukla tijelo rekao je da je vidio da djevojka ne daje znakove života.

– Može se reći da nije disala, u blizini je bio policajac koji joj je pomogao da se izvuče iz auta i onda su je spustili na tlo – ispričao je. Dodao je da je mlađi brat ove djevojke poludio kada je vidio da mu sestra ne diše. Rekao je: Nemoj umrijeti. Nemoj umrijeti, više puta – rekao je očevidac.

– Ubio je sestru, a tužno je što je majka izgubila dvoje djece u isto vrijeme. A takve vam se stvari događaju pred nosom, to nikad ne možete znati – rekao je Šerif.

Napomenuo je da 13-godišnje dijete, sa oko 100 dolara, može izraditi oružje od početka do kraja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here