Home Sport JVL: Šibenik NCP – Primorje EB 13:9

JVL: Šibenik NCP – Primorje EB 13:9

2272
0

Konačni rezultat sugerira da su Šibenčani bez većih problema dobili prvu utakmicu protiv »primorjaša« u borbi za treće mjesto, a nije bilo tako. Momci s Kantride dobro su se držali do zadnje četvrtine kada su u 25. minuti imali rezultat 8:8, no tada su domaćini ubacili u »petu brzinu« postigli pet golova za redom i otišli na vodstvo od 13:8, dozvolili Riječanima tek da devetim golom utakmicu.
ŠIBENIK NCP: Mosis, Šutalo, Maškarić, B. Letica 3 (1), Brlečić 3, Škorić, Španja, Brkić 2 (2), Šutić 2, S. Letica 1, Vuleta, Samodol 1, Jukić, Vlahović 1 (1).
PRIMORJE: Križanec, Glavan, Car, Krapić, Sušanj, Frajman 1, Tiškivski 1, Brala 3 (1), Vrlić, Barać 2, Beltrame, Bratić 1, Jurišić, Križman 1.
Peterci: Šibenik 4 (4), Primorje 1 (1). Realizacija igrača više: Šibenik 6 (9), Primorje 6 (10). Tri osobne pogreške: Vrlić 29′, Bratić 31′, Španjić 32′. (novi list)