Home Sport Modrić pokazao tko je gazda na terenu, procurila snimka koja će oduševiti...

Modrić pokazao tko je gazda na terenu, procurila snimka koja će oduševiti sve njegove fanove! (VIDEO)

1492
0

Real Madrid ovog je utorka gostovao u Kijevu kod Šahtara te je pobijedio 5-0. Madrižani su nakon autogola Krivcova u prvom poluvremenu potpuno slomili domaćina u nastavku, a posebno treba izdvojiti Viniciusa Juniora koji je postigao dva pogotka i jednom asistirao.

Naš Luka Modrić igrao je od prve minute, a u 51. je vrlo lijepo podvalio loptu i asistirao spomenutom Viniciusu Junioru za tadašnjih 2-0. Strijelci su još bili Rodrygo i Benzema, a Modrić je igru napustio u 78. minuti. Kratku snimku njegove sjajne predstave protiv Šahtara možete pogledati ovdje.

Previous articleUčitelj poručio učenicima: ‘Cijepljenje će vas pretvoriti u zombije!’
Next articleMajka s partnericom do smrti mučila svoju bebu: Ono što su rekle poslije ubojstva razbjesnilo je sve na sudu