Home Najnovije Navijači Hajduka nakon boda u Osijeku: ‘Momčad bez muda i karaktera!’

Navijači Hajduka nakon boda u Osijeku: ‘Momčad bez muda i karaktera!’

121
0
18129627701686125442

Derbi 21. kola SuperSport HNL-a između Osijeka i Hajduka završio je 1:1. Gosti su poveli pogotkom Filipa Uremovića nakon prekida u 58. minuti, a veliki bod domaćinu dao je Ramon Mierez, koji je u 73. minuti u mrežu pospremio jedan odbijanac nakon udarca Kristijana Lovrića.

Utakmicu su na društvenim mrežeme prokomentirali navijači Hajduka koji nisu zadovoljni bodom:

Očigledan pad u igri i bezidejnost. Već smo zaboravili kako izgleda šansa za gol a kamoli gol iz akcije

Za trenutni kadar i stanje i ekipa protiv koje smo igrali, bod bi mogao biti i zadovoljavajući..najbitnije je da je Hajduk “živ”, da smo u borbi za prvaka..i da imamo to što imamo..na krilima navijača i Hajdučkog dišpeta probati izvući ovo do kraja pa što bude.

Nemamo sriće sa trenerima.Uvik isto,igra se na zelju da se da jedan gol,a posle improvizacija.Kreacije napada ne postoje,igramo na individualnu kvalitetu,pa sta bude.Ko zna koje godine će neka buduća struka progledat i stvorit igru.Ovo nema smisla

Momčad bez MUDA I KARAKTERA ! Čast izuzecima Brekalu,Kali i Pukštasu ! Sve drugo na nivou Rudeša.

…od mogučih 6 bodova mi uzeli 1 bod i pola igrača više nemamo…o igri ništa novo kao sve ovih godina..bojim se da smo malo se previše napuhali o tituli,dovukli neke stare igrače zvučnih imena a ono svi polomljeni…neznam šta radi Karoglan ali ja mu nevidim neku igru osim šta ide zatvarat igru kad vodimo 1:0…bo ne kužim šta to radi kad prvo je pičkasto tako igrat a kao drugo uvik nas posle okrenu pa izgubimo…danas bod ko kuća

Atomski Hajduk sigurno koraca ka tituli….koliko panjeva u jednoj ekipi koji se nazivaju pojacanjima….igre nigdje,u zadnje 4 utakmice 3 boda a mi pricamo o tituli…veliki strucnjakbod trenera vadi Laca jedini koji je bio raspolozen a panjinu krovinovica ostavi 90 minuta…toliko o snovima o tituli