Home Sport Navijači Hajduka nakon poraza od Rijeke: Perišiću biži ća što dalje i...

Navijači Hajduka nakon poraza od Rijeke: Perišiću biži ća što dalje i ne okreći se..

249
0
DSC 3918
DSC 3918

Rijeka je u derbiju na Rujevici pobijedila Hajduk 1:0 i na vrhu se odvojila od Dinama na pet bodova razlike. Strijelac je bio Marco Pašalić u 70. minuti.

Evo kako su poraz svog kluba i izgubljene sve šanse za osvajanje naslova prvaka prokomentrali navijači Hajduka na službenoj stranici kluba:

Perisicev pogled prema klupi nakon promasaja Trajkovskog govori sve. Sezono 23/24, pocivala u miru, amen.

Perišiću biži ća što dalje i ne okreći se..

U 90 minuta, 0 udaraca u okvir gola, prvi udarac izvan okvira u 69.oj minuti. To majstore, zahvaljujuci tebi I vizionarskoj upravi koja te drzi, zato jesmo tu gdje jesmo.

Što je nogomet? Igra sa loptom u kojoj se dvije momčadi međusobno nadmeću igrom nogom sa brzim i preciznim kratkim i dugim dodavanjima doći do protivničkog gola i postići gol. Naravno, postoji i ekipa koja nabija samo loptu bezveze i pokušava slučajno postići gol. Ta ekipa se zove Hajduk.

Molim Vas ostavite Karoglana i Dialla na prvom svratištu.