Home Sport Navijači Hajduka nakon poraza od Rijeke: ‘Znali smo da poraz mora doć,...

Navijači Hajduka nakon poraza od Rijeke: ‘Znali smo da poraz mora doć, *ebeno je da je to od njih!’

264
0

Rijeka je u dramatičnom Jadranskom derbiju pobijedila Hajduk 2:1 nakon što je na poluvremenu gubila 1:0.

Splićani su poveli u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, kojeg je Livaja udarcem glavom pogodio u leđa, ali je Rijeka u nastavku okrenula.

Prvo je Jorge Obregon spektakularnim golom u 55. minuti zabio za 1:1, a pobjedu Rijec donio je Lindon Selahi strašnim golom u 62. minuti.

Navijači Hajduka očekivano su razočarani ali priznaju zasluženu pobjedu Rijeke. Evo nekoliko komentara sa službene klupske facebook stranice:

Rijeka odigrala pametno i čvrsto. Hajduk počeo igrati tek nakon drugoga gola. Zaslužena pobjeda teška srca

Nažalost standardna priča, ne iskoristimo da se udaljimo protivnicima nakon kiksa Dinama. Rijeka je nažalost moram reći bila bolja, opstruirali nas prekidima i svaki centaršut strahovali. Bez želje naprijed. Ali nije gotovo ništa, bit će borba do kraja. Ajde Hajduče

A sta rec. Reka zasluzeno pobjedila. Igrali su puno hrabrije od Hajduka 2. pol., Uglavnom bit ce do kraja prvenstva zanimljivo… Nadam se da ce Brekalo donit dimenziju više prema naprid

Ako hoćeš bit prvak, dovedi trenera dok nije kasno !! Sjebat će te svee !!

Apsolutno zasluzena pobjeda Rijeke. Sve ok netreba sad dramit ovo je sastavni dio igre. Izgubili smo od danas boljeg protivnika. Idemo dalje momci glavu gore ,cestitke Rijeci jos jednom i mojim prijateljima navijacima Rijeke.

Neznan jel bila gora igra ili navijanje… nisu oni puno bolji o nas,nego jednostavno su bili brzi na svakome balunu i kada su nas natrcali… sve skupa 👎… ali, predaje nema…znali smo da poraz mora doc, jebeno je da je to od njih, ali na muci se poznaju junaci,idemo u Osijek dobit