Home Sport Pogledajte katastrofalne reakcije Bišćanove obrane u porazu od Norveške

Pogledajte katastrofalne reakcije Bišćanove obrane u porazu od Norveške

156
0

Hrvatska U-21 reprezentacija jučer je na rijetko viđeni način izgubila u gostima od Norveške 3:2 u kvalifikacijama za Euro i više ne ovisi sama o sebi. Momčadi Igora Bišćana dobar je bio i bod budući da u zadnjoj utakmici igra protiv očajne Estonije, ali Hrvatska se dovela u situaciju da može ostati bez Europskog prvenstva.

Hrvatska je sjajno otvorila utakmicu i povela već u 5. minuti kad je Luka Sučić zabio na asistenciju Kačavende. No, to je bilo sve što je Hrvatska odigrala praktički u čitavoj utakmici te su Norvežani od tog trenutka bili puno bolja momčad i zasluženo izjednačili u 37. minuti preko Botheima.

Norveška je stiskala, ali je Hrvatska u 80. minuti ipak uspjela zabiti. Sučić je fenomenalnom loptom našao Roka Šimića koji se oslobodio čuvara i zabio za 2:1. Činilo se da će Hrvatska osvojiti barem bod, ali je na kraju ostala bez sva tri.

U prvoj od pet minuta sudačke nadoknade prvo je Daland nakon ubačaja iz kornera potpuno sam glavom zabio za 2:2 da bi u petoj minuti sudačke nadoknade Larsen nakon ubačaja s desne strane, također potpuno sam, zabio u prazan gol za 3:2.

Hrvatska u zadnjem kolu igra u gostima kod Estonije koja u devet utakmica nikome nije zabila nijedan gol. Norveška ima dvije utakmice manje i ako dobije i Finsku i Azerbajdžan, ići će direktno na EP, a Hrvatska u dodatne kvalifikacije.

Previous articleStigle nove informacije o sudbini zarobljenih boraca iz Azovstala