Home Sport Pogledajte Kramarićevu savršenu akciju kojom se probio ispred Halanda i Sose!

Pogledajte Kramarićevu savršenu akciju kojom se probio ispred Halanda i Sose!

611
0

Andrej Kramarić je nastupom u pobjedi Hoffenheima nad Kölnom (5:0) u osmom kolu Bundeslige potvrdio da je u sjajnoj formi

Namjestio je prvi i zadnji gol svoje momčadi. Prvo je u 31. minuti asistirao Ihlasu Bebouu, kojem je lijepo dodao između dva braniča, a on je zaobišao golmana i zabio.

Još efektnija bila je Kramarićeva asistencija tri minute prije kraja. Vodeći loptu desnom nogom, na lijevom boku prvo je čuvara lažnjakom poslao u prazno, a zatim ga prešao driblingom. Tada je prebacio loptu na ljevicu, kojom je na peterac poslao savršeni centaršut. Njega je u gol glavom pretvorio Stefan Posch.

Kramariću je to šesta asistencija ove sezone u Bundesligi te je tako pretekao najvećeg njemačkog talenta Floriana Wirtza i postao najbolji asistent jedne od najjačih liga. Ofenzivac Hrvatske još dalje iza sebe je ostavio Erlinga Halanda i Bornu Sosu, koji su do sada namjestili po tri gola.

U devet ovosezonskih nastupa za Hoffenheim Kramarić je klubu donio isto toliko golova. Tri je zabio, a šest ih je namjestio. Otkako je prije gotovo šest godina iz Leicestera došao u njemački klub, u 193 utakmice je postigao 98, a namjestio 42 gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU KOJOM JE KRAMARIĆ POSTAO NAJBOLJI DODAVAČ BUNDESLIGE.